Zadbaj o domowy budżet...

...pozostając w zgodzie z naturą! Bądź mądry i odpowiedzialny.
Jednym ruchem możesz zadbać o własny portfel i środowisko naturalne.
Pro-ekologiczne instalacje PV to czysty zysk
- nic nie ryzykujesz!

Oferta dla domu

Dlaczego my?

Solareon oferuje kompleksową obsługę klientów indywidualnych w zakresie projektowania, instalacji oraz utrzymania systemów fotowoltaicznych (PV). Sprawdź, dlaczego warto wybrać nas jako wykonawcę Twojej inwestycji:

Co wyróżnia naszą ofertę?

Krótkie terminy realizacji

Nasze rozwiązania dostępne są "od ręki". Dokładamy wszelkich starań aby powierzone nam projekty były realizowane szybko i sprawnie, z zachowaniem należytej staranności.

Pełna obsługa serwisowa

Dział techniczny jest do Państwa dyspozycji przez cały okres funkcjonowania urządzenia. Proponujemy systemowy plan przeglądów serwisowych wykonanej instalacji. Jeśli, mimo to, będą Państwo widzieli dodatkową konieczność naszej interwencji – zawsze pomożemy!

Uproszczona procedura

Opiekun klienta bezkolizyjnie przeprowadzi Państwa przez wszystkie etapy realizacji. Procedury, pozwolenia oraz wszystkie niezbędne dokumenty zdobywane są z pomocą naszych doradców, którzy pokierują Państwa na właściwy tor przy dopełnieniu wszelkich formalności.

Rozwiązanie w pełni ekologiczne

Mieszkając poza miastem doceniasz uroki natury. Jeśli dbasz o swój dom i swoją okolicę - pomóż ją chronić! Zrób krok w kierunku ekologicznych rozwiązań i zainstaluj panele solarne u siebie już dziś.

Proste i jasne zasady

Zarówno w przypadku klientów indywidualnych jak i rozwiązań dla biznesu, procedura działania jest taka sama:

Krok
1

Projekt i symulacja

Na tym etapie nasi specjaliści wykonują niezobowiązujący projekt instalacji, wraz z ekonomiczną analizą przedsięwzięcia, deklarując równocześnie rzetelność w dobrze technologii gwarantującej Państwu najkorzystniejsze rozwiązanie.

Krok
2

Umowa i realizacja

Po podpisaniu umowy nasi specjaliści ustalają, dogodny dla Państwa, termin realizacji inwestycji i o czasie wykonują zdefiniowany projekt zgodnie z obowiązującymi standardami i normami bezpieczeństwa.

Krok
3

Eksploatacja i serwis

Sukces! Państwa inwestycja zaczyna wytwarzać czystą energię elektryczną generując jednocześnie oszczędności, jak również zysk. Nasza stała opieka serwisowa pozwoli Państwu cieszyć się tym stanem przez długie lata.

Koniec

Opcje finansowania

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy dwa atrakcyjne rozwiązania, które pozwolą na redukcję kosztów instalacji PV nawet do zera.

Opcja 1

Dofinansowania UE / Krajowe

W ramach naszej działalności zajmujemy się pomocą w pozyskiwaniu środków z Unii Europejskiej oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na dofinansowanie instalacji fotowoltaicznej.

Ze względu na terytorialną różnorodność form wsparcia prosimy o kontakt celem ustalenia szczegółów

Opcja 2

Program lojalnościowy

Doceniamy klientów zadowolonych z naszych usług. Jeśli z Państwa polecenia podpiszemy umowę z innym klientem, a wartość jej będzie nie mniejsza niż Państwa, to za tę i każdą kolejną poleconą instalację PV zwrócimy Państwu 5% całkowitych kosztów Państwa inwestycji - maksymalnie do 100%.

Dzięki temu prostemu mechanizmowi mają Państwo możliwość odzyskania wszystkich zaangażowanych w inwestycję środków!

Zainteresowany? Nie czekaj!

Wypełnij formularz - nasi eksperci skontaktują się z Tobą w przeciągu 24 godzin i pomogą znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie.

Nie martw się - szanujemy Twoją prywatność. Nie udostępnimy nikomu Twoich danych ani nie będziemy zasypywać Cię niechcianymi informacjami.

Wysyłając dane za pomocą tego formularza, oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych w rozumieniu Ustawy z dnia 29.08.1997 roku, o Ochronie Danych Osobowych, Dz. u. Nr 133 poz. 883, i ich przetwarzanie przez Solareon Polska Sp. z o.o. w celu przygotowania i przesłania informacji ofertowej.

* - pole wymagane