Facebook YouTube
Carporty

Carporty

Coraz częściej do montażu paneli fotowoltaicznych wykorzystuje się zadaszenia i wiaty garażowe czyli carporty. To jest estetyczny i ekologiczny sposób na zagospodarowanie dużych przestrzeni parkingowych oraz doskonałe rozwiązanie dla posiadaczy samochodów elektrycznych i hybrydowych oraz hulajnóg czy skuterów zasilanych prądem. 

Carporty to nowoczesne i funkcjonalne wiaty garażowe

Łączą ze sobą dwie funkcje. Pierwsza to ochrona pojazdu, przed opadami i  nadmiernym nasłonecznieniem. Druga to baza dla rozwiązań fotowoltaiczneych Można je instalować  też przy domkach jednorodzinnych, gdzie konstrukcja budynku lub jego zacienienie uniemożliwiają montaż paneli fotowoltaicznych na dachu. Taka wiata solarna pozwoli uchronić pojazdy przed wiatrem, deszczem oraz innymi negatywnymi warunkami pogodowymi, co więcej zainstalowane na niej panele zasilą budynek w darmową energie elektryczna.
Podsumowując, carporty doskonale sprawdzają się na parkingach firmowych i wielkopowierzchniowych,  na przykład przy centrach handlowych. Ponadto podkreślają rownież  proekologiczne i przyszłościowe zorientowanie jej właściciela. Nowoczesne konstrukcje poza ochroną pojazdów, produkują też darmową energię elektryczną i zasilają stacje ładowania pojazdów elektrycznych. 

Postaw na innowację, prestiż i ekologię. Z naszą pomocą zainstalujesz carport, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb.

 Napisz do nas i dowiedz się więcej! 

Test image

Projektowanie

Realizujemy kompletny proces od Kompletny proces od uzyskania formalnych pozwoleń, poprzez projekt wykonawczy na doborze konkretnych rozwiązań technicznych

Test image

Realizacja

Budowa kompletnej instalacji fotowoltaicznej wraz z infrastrukturą zgodnie z projektem.

Test image

Uruchomienie

Przeprowadzenie wszystkim niezbędnych pomiarów, odbiorów i uzgodnień z OSD

Test image

Serwisowanie

Na bieżąco dbamy o sprawność techniczną pracującej instalacji.

Dlaczego Solareon?

Jesteśmy zgranym Zespołem profesjonalistów, którzy nieustannie podnoszą swoje kompetencje. Podejmujemy się wymagających zadań, aby dla naszych Klientów dostarczać usługi najwyższej jakości.

Działamy w oparciu o własnych Pracowników, którzy nieustannie dążą to usprawniania prowadzonych przez nas prac, w każdym obszarze aktywności. Pozwala to na dostarczanie naszym Klientom usług najwyższej jakości.

Jesteśmy dumni z pracy jaką wykonujemy. Wzajemnie motywujemy się, aby efekty naszej pracy były jeszcze lepsze – dla naszych Klientów, Partnerów, dla każdego z nas.

Solareon

4+ lat

doświadczenia w realizacji projektów fotowoltaicznych

30+

wyszkolonych i doświadczonych instalatorów fotowoltaiki

55+

projektów farm 1MW, wykonanych i projektowanych

Jasne i proste zasady

Rzetelność

Do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Prace wykonujemy zgodnie ze sztuką i naszą najlepszą wiedzą. Przykładamy wagę do szczegółów. Wykonane przez nas instalacje fotowoltaiczne i zadowoleni z nich Inwestorzy są naszą najlepszą wizytówką.

Wiedza

Nieustannie podnosimy poziom naszej wiedzy technicznej. Szkolimy naszych Pracowników. Jesteśmy na bieżąco z nowościami w technice instalacji fotowoltaicznych. Dzielimy się naszą wiedzą z naszymi Partnerami i Klientami.

Korzyści

Dbamy, aby korzyści z naszej pracy były zauważalne dla każdego. Dla Inwestora, który czerpie zyski finansowe z instalacji PV, dla środowiska naturalnego poprzez zmniejszenie emisji CO2, ale i dla każdego z nas mogących cieszyć się czystym i zdrowym powietrzem.