Facebook YouTube

PV Smart

Jeżeli jesteś właścicielem domu i cenisz sobie rozwiązania profesjonalne to dobrze trafiłeś – sprostamy Twoim wymaganiom. Instalacja fotowoltaiczna to generator oszczędności na wiele lat. Powierz to zadanie profesjonalistom.

Niezależnie od tego czy instalacja fotowoltaiczna będzie montowana na dachu czy w ogródku, musi przynosić realne oszczędności. Estetycznie wykonana może być również ozdobą Twojego domu. Na każdym etapie realizacji dbamy, aby efekt końcowy potwierdził dobrze podjętą decyzję inwestycyjną. Naszym celem jest wykonanie instalacji, która przez wiele lat będzie bezawaryjnie działać, z wymierną korzyścią dla Twojego budżetu domowego.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu w budowie instalacji o dużym spektrum wielkości i zastosowań, od mikroinstalacji budowanych na potrzeby gospodarstw domowych, poprzez przemysłowe na wielkopowierzchniowych farmach fotowoltaicznych kończąc, Twoją domową elektrownię słoneczną wykonamy w zgodzie z najwyższymi standardami.

Test image

Projektowanie

Kompletny proces od uzyskania formalnych pozwoleń, poprzez projekt wykonawczy na doborze konkretnych rozwiązań technicznych

Test image

Realizacja

Budowa instalacji fotowoltaicznej zgodnie z projektem.

Test image

Uruchomienie

Przeprowadzenie wszystkim niezbędnych pomiarów, odbiorów i uzgodnień z OSD

Test image

Serwisowanie

Na bieżąco dbamy o sprawność techniczną pracującej instalacji.

Dlaczego Solareon?

Jesteśmy zgranym Zespołem profesjonalistów, którzy nieustannie podnoszą swoje kompetencje. Podejmujemy się wymagających zadań, aby dla naszych Klientów dostarczać usługi najwyższej jakości.

Działamy w oparciu o własnych Pracowników, którzy nieustannie dążą to usprawniania prowadzonych przez nas prac, w każdym obszarze aktywności. Pozwala to na dostarczanie naszym Klientom usług najwyższej jakości.

Jesteśmy dumni z pracy jaką wykonujemy. Wzajemnie motywujemy się, aby efekty naszej pracy były jeszcze lepsze – dla naszych Klientów, Partnerów, dla każdego z nas.

Solareon

4+ lat

doświadczenia w realizacji projektów fotowoltaicznych

30+

wyszkolonych i doświadczonych instalatorów fotowoltaiki

55+

projektów farm 1MW, wykonanych i projektowanych

Jasne i proste zasady

Rzetelność

Do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Prace wykonujemy zgodnie ze sztuką i naszą najlepszą wiedzą. Przykładamy wagę do szczegółów. Wykonane przez nas instalacje fotowoltaiczne i zadowoleni z nich Inwestorzy są naszą najlepszą wizytówką.

Wiedza

Nieustannie podnosimy poziom naszej wiedzy technicznej. Szkolimy naszych Pracowników. Jesteśmy na bieżąco z nowościami w technice instalacji fotowoltaicznych. Dzielimy się naszą wiedzą z naszymi Partnerami i Klientami.

Korzyści

Dbamy, aby korzyści z naszej pracy były zauważalne dla każdego. Dla Inwestora, który czerpie zyski finansowe z instalacji PV, dla środowiska naturalnego poprzez zmniejszenie emisji CO2, ale i dla każdego z nas mogących cieszyć się czystym i zdrowym powietrzem.