Facebook YouTube
Mobile Lab 4.0

Mobile Lab 4.0

W Polsce stale rośnie liczba instalacji fotowoltaicznych. Moduły fotowoltaiczne muszą spełniać szereg norm i być niezawodne w różnych warunkach środowiskowych Dlatego tak ważne są ich profesjonalne przeglądy z wykorzystaniem wyspecjalizowanych urządzeń pomiarowych.
 
Jak sprawdzić czy moduły w instalacji PV wytwarzają odpowiednią ilość energii i czy nie maja niewidocznych uszkodzeń?
 
Solareon Polska wykonuje badania modułów fotowoltaicznych za pomocą specjalistycznego, mobilnego laboratorium Mobile Lab 4.0. firmy MBJ, MBJ Mobile Lab 4.0 posiada symulator słoneczny Ed.3 A+A+A+ z certyfikatem TÜV oraz system testów elektroluminescencji o wysokiej rozdzielczości zgodnie z IEC 60904-9. Mikropęknięcia, nieaktywne obszary lub hotspoty w modułach, dzięki Mobile LAB 4.0 mogą być niezawodnie i szybko wykrywane. Dziennie możemy szczegółowo skontrolować nawet 300 modułów.

 

 

Test image

Projektowanie

Kompletny proces od uzyskania formalnych pozwoleń, poprzez projekt wykonawczy na doborze konkretnych rozwiązań technicznych

Test image

Realizacja

Budowa instalacji fotowoltaicznej zgodnie z projektem.

Test image

Uruchomienie

Przeprowadzenie wszystkim niezbędnych pomiarów, odbiorów i uzgodnień z OSD

Test image

Serwisowanie

Na bieżąco dbamy o sprawność techniczną pracującej instalacji.

Dlaczego Solareon?

Jesteśmy zgranym Zespołem profesjonalistów, którzy nieustannie podnoszą swoje kompetencje. Podejmujemy się wymagających zadań, aby dla naszych Klientów dostarczać usługi najwyższej jakości.

Działamy w oparciu o własnych Pracowników, którzy nieustannie dążą to usprawniania prowadzonych przez nas prac, w każdym obszarze aktywności. Pozwala to na dostarczanie naszym Klientom usług najwyższej jakości.

Jesteśmy dumni z pracy jaką wykonujemy. Wzajemnie motywujemy się, aby efekty naszej pracy były jeszcze lepsze – dla naszych Klientów, Partnerów, dla każdego z nas.

Solareon

4+ lat

doświadczenia w realizacji projektów fotowoltaicznych

30+

wyszkolonych i doświadczonych instalatorów fotowoltaiki

55+

projektów farm 1MW, wykonanych i projektowanych

Jasne i proste zasady

Rzetelność

Do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Prace wykonujemy zgodnie ze sztuką i naszą najlepszą wiedzą. Przykładamy wagę do szczegółów. Wykonane przez nas instalacje fotowoltaiczne i zadowoleni z nich Inwestorzy są naszą najlepszą wizytówką.

Wiedza

Nieustannie podnosimy poziom naszej wiedzy technicznej. Szkolimy naszych Pracowników. Jesteśmy na bieżąco z nowościami w technice instalacji fotowoltaicznych. Dzielimy się naszą wiedzą z naszymi Partnerami i Klientami.

Korzyści

Dbamy, aby korzyści z naszej pracy były zauważalne dla każdego. Dla Inwestora, który czerpie zyski finansowe z instalacji PV, dla środowiska naturalnego poprzez zmniejszenie emisji CO2, ale i dla każdego z nas mogących cieszyć się czystym i zdrowym powietrzem.