Facebook YouTube
Magazyny energii

Magazyny energii

Nadwyżek energii wyprodukowanej z fotowoltaiki nie trzeba w całości oddawać do sieci. Można ja zatrzymać we własnym magazynie energii i wykorzystać wtedy kiedy zużywamy więcej prądu, czy warunki atmosferyczne nie pozwalają na pełną efektywność działania paneli fotowoltaicznych.
 
Takie rozwiązanie jest gwarantem niezależności oraz pełnego bezpieczeństwa w przypadku przerw w dostawach prądu czy awarii sieci elektrycznej. Magazyn energii to możliwość obniżenia kosztów. Przy wyborze odpowiedniego magazynu energii należy wziąć pod uwagę moc urządzeń, które będzie zasilał oraz szacunkowy czas w którym instalacja fotowoltaiczna nie będzie produkować prądu.
 
Magazyny energii to zdecydowanie większa stabilność energetyczna dla ich posiadaczy. Dzięki nim mogą oni wykorzystać 100% wyprodukowanej przez siebie energii bez konieczności oddawania nadwyżek do sieci co zwiększa korzyści finansowe z instalacji fotowoltaicznej.

 

 

Test image

Projektowanie

Kompletny proces od uzyskania formalnych pozwoleń, poprzez projekt wykonawczy na doborze konkretnych rozwiązań technicznych

Test image

Realizacja

Budowa instalacji fotowoltaicznej zgodnie z projektem.

Test image

Uruchomienie

Przeprowadzenie wszystkim niezbędnych pomiarów, odbiorów i uzgodnień z OSD

Test image

Serwisowanie

Na bieżąco dbamy o sprawność techniczną pracującej instalacji.

Dlaczego Solareon?

Jesteśmy zgranym Zespołem profesjonalistów, którzy nieustannie podnoszą swoje kompetencje. Podejmujemy się wymagających zadań, aby dla naszych Klientów dostarczać usługi najwyższej jakości.

Działamy w oparciu o własnych Pracowników, którzy nieustannie dążą to usprawniania prowadzonych przez nas prac, w każdym obszarze aktywności. Pozwala to na dostarczanie naszym Klientom usług najwyższej jakości.

Jesteśmy dumni z pracy jaką wykonujemy. Wzajemnie motywujemy się, aby efekty naszej pracy były jeszcze lepsze – dla naszych Klientów, Partnerów, dla każdego z nas.

Solareon

4+ lat

doświadczenia w realizacji projektów fotowoltaicznych

30+

wyszkolonych i doświadczonych instalatorów fotowoltaiki

55+

projektów farm 1MW, wykonanych i projektowanych

Jasne i proste zasady

Rzetelność

Do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Prace wykonujemy zgodnie ze sztuką i naszą najlepszą wiedzą. Przykładamy wagę do szczegółów. Wykonane przez nas instalacje fotowoltaiczne i zadowoleni z nich Inwestorzy są naszą najlepszą wizytówką.

Wiedza

Nieustannie podnosimy poziom naszej wiedzy technicznej. Szkolimy naszych Pracowników. Jesteśmy na bieżąco z nowościami w technice instalacji fotowoltaicznych. Dzielimy się naszą wiedzą z naszymi Partnerami i Klientami.

Korzyści

Dbamy, aby korzyści z naszej pracy były zauważalne dla każdego. Dla Inwestora, który czerpie zyski finansowe z instalacji PV, dla środowiska naturalnego poprzez zmniejszenie emisji CO2, ale i dla każdego z nas mogących cieszyć się czystym i zdrowym powietrzem.